Dni Funduszy Europejskich – 14 maj 2016 r.

W sobotę 14 maja na rzeszowskim rynku odbyła się  „Majówka z Funduszami Europejskimi”, zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, pod patronatem medialnym Polskiego Radia Rzeszów.

Impreza rozpoczęła się o godz. 15.00 występami zespołów dziecięcych i młodzieżowych z różnych stron Podkarpacia. Odwiedzający mogli liczyć na różne atrakcje związane z Funduszami Europejskimi, degustację podkarpackiej żywności oraz pokazy rękodzieła artystycznego. Przedstawicielem Stowarzyszenia „Lasowiacka Grupa Działania” było Stowarzyszenie Producentów Fasoli Tycznej „Piękny Jaś” z Wrzaw (gm. Gorzyce) wraz z zespołem „Cyganiacy” z gminy Nowa Dęba.

Stoisko naszej LGD cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, którzy bardzo chętnie degustowali każdą potrawę przygotowaną na „Majówkę z Funduszami Europejskimi”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim reprezentującym nasze LGD za wysiłek włożony w przygotowanie stołu prezentującego lokalne potrawy i tradycje związane z Lasowiacką Grupą Działania.

S.P.

Comments are closed.