Walne Zebranie Członków

Najwyższą władzą Stowarzyszenia jest Walne Zebranie Członków. Każdemu członkowie zwyczajnemu Stowarzyszenia, bez względu na liczbę przedstawicieli obecnych na posiedzeniu przysługuje na Walnym Zebraniu Członków tylko jeden głos.

Do kompetencji Walnego Zebrania Członków należą wszystkie sprawy nie zastrzeżone Statutem do kompetencji innych władz Stowarzyszenia, a w szczególności:

  • podejmowanie uchwał określających kierunki działania, w tym uchwalanie LSR i jej aktualizacja z zastrzeżeniem 23 ust2;
  • dokonywanie wyboru Prezesa Zarządu;
  • dokonywanie wyboru przewodniczącego Walnego Zebrania Członków i jego zastępcy, pozostałych członków Zarządu, Rady i Komisji Rewizyjnej;
  • odwoływanie oraz dokonywanie zmian i uzupełnianie składu władz Stowarzyszenia
    w trybie przewidzianym dla ich wyboru;
  • rozpatrywanie i zatwierdzanie sprawozdań Zarządu;
  • uchwalanie wysokości, sposobu oraz terminu wnoszenia przez członków Stowarzyszenia składek rocznych oraz składek dodatkowych;
  • uchwalanie rocznego budżetu Stowarzyszenia;
  • ustalanie zasad gospodarowania mieniem Stowarzyszenia;
  • ustalanie wysokości sumy, do której Zarząd może w imieniu Stowarzyszenia samodzielnie zaciągać zobowiązania;
  • udzielanie absolutorium Zarządowi;
  • uchwalanie zmian w Statucie;
  • decydowanie o rozwiązaniu Stowarzyszenia i podziale jego mienia;
  • podejmowanie wszelkich działań i czynności niezbędnych do realizacji statutowych zadań Stowarzyszenia;
  • uchwalanie i dokonywanie zmian w regulaminach Walnego Zebrania Członków, Komisji Rewizyjnej, Rady oraz Zarządu;
  • rozpatrywanie skarg członków Stowarzyszenia na działalność Zarządu;
  • rozpatrywanie odwołań w sprawie odmowy przyjęcia kandydata na członka Stowarzyszenia;
  • podejmowanie uchwał w sprawach wnioskowanych przez Zarząd i Komisję Rewizyjną.

 

Lista członków Stowarzyszenia „Lasowiacka Grupa Działania”:

  1. Adamus Stanisław
  2. Andura Leszek
  3. Babiuch Teodora
  4. Bąk Robert
  5. Bednarski Damian
  6. Belcik Danuta
  7. Biały Beata
  8. Biuro Handlu Zagranicznego MODBUT Wojciech Laskowski, Anna Laskowska
  9. Brzezińska Marta
  10. Cukiernia Motycze Elżbieta Witkowska
  11. Czochara Stanisław
  12. DREWLUX Jadwiga Kułaga
  13. Drewniak Jerzy
  14. Durda Eugeniusz
  15. Durda-Chwałek Wioletta
  16. Exisst- Opony Stefaniak Piotr
  17. Firma Handlowo-Usługowa Tadeusz Kułaga
  18. Firma Usługowa Wawrzyccy
  19. Flis Marcin
  20. Furdyna Elżbieta
  21. Furtak Marcin
  22. Gil Elżbieta
  23. Gil Grażyna
  24. Gil Jerzy
  25. Gmina Baranów Sandomierski
  26. Gmina Bojanów
  27. Gmina Gorzyce
  28. Gmina Grębów
  29. Gmina Nowa Dęba
  30. Gmina Pysznica
  31. Gmina Radomyśl nad Sanem
  32. Gmina Zaklików
  33. Gmina Zaleszany
  34. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Grębowie
  35. Gminne Centrum Kultury w Grębowie
  36. Gminny Klub Sportowy „KORONA” Bojanów
  37. Gminny Ośrodek Kultury w Bojanowie
  38. Grdeń Józef
  39. Haliniak Stanisław
  40. Handel Obwoźny „GABI” Waldemar Ślęzak AUTO-PRIMO Mechanika Pojazdowa
  41. Hynowski Jacek
  42. Jabłoński Aleksander
  43. Janiec Grzegorz
  44. Jesiołowski Sebastian
  45. Jurek Lidia
  46. Kamuda Zbigniew
  47. Klub Sportowy „WISAN” Skopanie
  48. Kobylarz Agnieszka
  49. Koło Pszczelarzy w Nowej Dębie
  50. Kołodziej Andrzej
  51. Komitet Miast Bliźniaczych Nowa Dęba-Fermoy-Ploemeur
  52. Kościk Magdalena Aleksandra
  53. Kotwica Jan
  54. Kotwica Małgorzata
  55. Kotwica Michał
  56. Kotwica Zygmunt
  57. Król Małgorzata
  58. Kułaga Wojciech
  59. Ludowy Klub Sportowy „SANNA” Zaklików
  60. Ludowy Zespół Sportowy „KOLEJARZ” Knapy
  61. Ludowy Zespół Sportowy „STRZELEC” Dąbrowica
  62. Łącz Tadeusz
  63. Marut Stanisława
  64. Mazur Wojciech
  65. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim
  66. Mięso-Wędliny Smak Wiejski Beata Pięta
  67. Nowodębskie Koło Diabetyków
  68. Ochotnicza Straż Pożarna Siedleszczany
  69. Ochotnicza Straż Pożarna Stany
  70. Ochotnicza Straż Pożarna Suchorzów
  71. Ochotnicza Straż Pożarna w Cyganach
  72. Ochotnicza Straż Pożarna w Pysznicy
  73. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego
  74. Olejarz Marek
  75. Ordon Wiesław
  76. Papież Zofia
  77. Pasek Zofia
  78. Pastuła Piotr
  79. Pawłowska Joanna
  80. Pełka Stanisława
  81. Perła Monika
  82. Pędziwiatr Robert
  83. PHUP FERREUS Beata Stelmach
  84. Piekarz Kazimiera
  85. Pilecki Władysław
  86. Pluta Mirosław
  87. Polek Mieczysław
  88. Polek Sylwia
  89. Polska Grupa CNC Damian Laskowski
  90. Pruś Tomasz
  91. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „NATALIA” s.c.
  92. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DESTAR s.c.
  93. Pyrkosz Wacław
  94. Rachwał Anna
  95. Rutkowski Jan
  96. Sałek Krzysztof
  97. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie
  98. Samołyk Tadeusz
  99. Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
  100. Serafin Sławomir
  101. Siudem Maria
  102. Skimina Stanisław
  103. Skura Karol
  104. Smykla Mirosław
  105. Smykla Stanisław
  106. Stec Ryszard
  107. Stelmach Piotr
  108. Stowarzyszenie „Mała Ojczyzna Grębowszczyzna”
  109. Stowarzyszenie „Tor Rozwoju”
  110. Stowarzyszenie Bojanowskie Koło Wędkarskie „Stary Łęg”
  111. Stowarzyszenie DĄB w Nowej Dębie
  112. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „PROMYK”
  113. Stowarzyszenie Klub Seniora w Wydrzy
  114. Stowarzyszenie Kobiet Słomianej
  115. Stowarzyszenie Kulturalne „Cyganiacy”
  116. Stowarzyszenie Młodzieży „Kreatywni w Działaniu”
  117. Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy
  118. Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju Wsi Cygany
  119. Stowarzyszenie PANDOZ – Inicjatywa Rozwoju
  120. Stowarzyszenie producentów Fasoli Tycznej „Piękny Jaś” we Wrzawach
  121. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Jastkowickiej
  122. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Zaklikowskiej
  123. Stowarzyszenie Rolników Sołectwa Rzeczyca Długa
  124. Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe w Chmielowie
  125. Stowarzyszenie Wspólnota Rodzin Królowej Jadwigi
  126. Sulich Edward
  127. Surdy Małgorzata
  128. Surowiec Sandra
  129. Szałaj Izabela
  130. Szczęch Marian
  131. Ścipień Grzegorz
  132. Ślusarczyk Konrad
  133. Świerczyńska Maria
  134. PL Anna Dul
  135. Towarzystwo Włościańskie „ŁUGI”
  136. Trela Jan
  137. Tryka Józef
  138. Uczniowski Klub Sportowy „STENGA”
  139. Urbaniak Tadeusz
  140. Usługi Radiestezyjne Gugała Leokadia
  141. W Dolinie Sanu – Sudolanie
  142. Wdowiak Barbara
  143. Wdowiak Józef
  144. Witkowski Wiesław
  145. Wydro Zofia
  146. Wyka Alina
  147. Zagrobelny Iwona
  148. Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.
  149. Zakrzewski Damian
  150. Zbyrad Franciszek
  151. Zych Czesława
  152. Zych Wiesława